KONST / Litografier / Simon stålenhag 10791021

nr 1079 1021

Simon Stålenhag

(f. 1984), Sverige

Simon Stålenhag (f. 1984), digital print, signerad 'Simon Stålenhag 2012', 70x100 cm

Simon Stålenhag, svensk konstnär, datorspelsutvecklare och musiker, född 1984 och bosatt på Kungsholmen i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 31 oktober 2016
kl 20:44:48

     600 kr
     150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
     250 kr

  • 31 okt

A(u)ktion!

Läs mer om A(u)ktion!

Simon Stålenhag

Läs mer om Simon Stålenhag